Inquiry
Form loading...
shpirti
01 02 03
01 / 03
01 02 03

PRODUKT

Prezanton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare të prodhimit dhe lëndët e para me cilësi të lartë për produktet qeramike.

01 02 03
01 02 03
01 02 03

Rreth nesh

rreth

YIBO Machinery Co., Ltd.

YIBO Machinery Co, Ltd. është një ndërmarrje profesionale e specializuar në prodhimin e pajisjeve automatike. Ndodhet në zonën e industrisë Gaoxin, qytetin Pingxiang, Provinca Jiangxi, Kinë. YIBO prodhon kryesisht të gjitha llojet e pajisjeve të prodhimit të transformatorëve: pajisje vakum (Furrë, VPI, impiant i derdhjes), Makinë dredha-dredha me fletë transformator, makinë dredha-dredha HV dhe LV, Makinë përpunimi të transformatorëve, Makinë dredha-dredha bërthamore, Makinë prerëse çeliku silikoni, Makinë për përpunimin e zbarrave, APG Makinë, myk, makinë dredha-dredha CT/PT, Makinë për shënjimin me lazer, makinë testuese, linjë prodhimi të izolantit elektrik të porcelanit, linjë prodhimi të ndërprerësve me vakum, Linja e prerjes bërthamore, Linja e prerjes CRGO etj.
 • 20
  vjet
  Viti i themelimit
 • 300
  +
  Numri i punonjesve
 • 20
  +
  Shoqëritë kooperative
shikoni më shumë

SHËRBIMET DHE PËRPARËSITË

Puna e projektit të kompanisë sonë i është besuar gjithmonë kompanisë YIBO. Ekipi i kompanisë tonë është shumë serioz dhe i përkushtuar dhe nuk ka pasur asnjëherë asnjë gabim. Faleminderit shumë! Shpresoj të bashkëpunoj me kompaninë YIBO gjatë gjithë kohës!

Lajmet e fundit

654b24fo8h
abb
schneider
rrjeti shtetëror
tbea
eaton
01